Можливо, українським урядом буде продовжена мито на труби з нержавіючої сталі виробництва КНР

Зовсім недавно МКМТ (міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі) зробила оголошення, в якому говорилося про початок запуску повторного розслідування з метою захисту внутрішнього ринку від демпінгу стосовно імпорту труб з нержавіючої сталі вироблених в Китаї.

Схожі товари випускає організація «Centravis», на чолі якої знаходиться сімейство Атанасових. Саме ця фірма виступила в ролі ініціатора проведення заходу. Компанія «Сентравіс Продакшн Юкрейн» є одним з найбільших на території Європи виробником труб з нержавіючої сталі безшовного типу. Всі робочі цеху, де і відливається продукція, розташовані в Дніпропетровській області в місті Нікополь.

Нове розслідування було розпочато через закінчення термінів дії попередніх захисних заходів з обмеження податку. Ще в кінці 2014 року український уряд зафіксував розмір грошового збору в кількості 41,07% на дану продукцію КНР з нержавійки.

Як уклала міжвідомча комісія, в скарзі самого виробника відображена доказова база того, що продовження терміну дії обмежувальних заходів щодо імпорту не суперечать інтересам нації, а ввезення продукції потенційно небезпечний для вітчизняних виробників на ринку, що випускають аналогічні труби.

Фахівці підрозділу з міжнародної торгівлі також підсумували те, що вартість китайських безшовних труб з нержавіючого сплаву була нижчою за собівартість і цін компанії «Centravis», а обсяг ввезених товарів зростав.
Ініціатором первинної процедури розслідування також став український виробник, показники якого значно впали в період з 2008 - 2013 рік. Таке погіршення було спровоковано імпортом труб КНР за низькими розцінками.

Последнее изменение Суббота, 25 июля 2020 20:25

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Контакты

г. Каменское,

3-Майский переулок, 1 д.

+38 (056) 785-21-01

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

office@kamtz.com.ua

Рассылка

Подпишитесь на рассылку, чтобы получать свежие новости и информацию.