Форми труб з міцної сталі

У сучасному виробництві можна побачити труби зі сталі різної форми. Безпосередньо від цього показника залежить діаметр вироби. Завдяки такому асортименту можна підібрати потрібний варіант для певної системи. Використовуються металеві труби для прокладки магістралей, опалення, водопроводу і каналізації, перекачування речовин в рідкому і газоподібному стані.

Основні форми труб

На ринку можна зустріти такі форми труб:

  • овальна;
  • кругла;
  • квадратна;
  • прямокутна.

Кожна з них має своє призначення і сферу використання. Адже не завжди виробничі питання можна вирішити за допомогою стандартної труби з круглим перетином.

Квадратна і прямокутна форма широко використовується для прокладки вентиляції, в системах кондиціонування квартир, приватних будинків, а також виробничих приміщень.

Круглі труби найчастіше можна зустріти при будівництві теплотрас і розводки водопроводу. Також для цих цілей відмінно підійде виріб з овальним перетином. Адже рідку середу найкраще перекачувати по трубах, де немає кутів.

Чому важливо підбирати труби потрібного діаметра

Діаметр сталевої труби є одним з найважливіших показників. Це необхідно знати, щоб провести всі проектні розрахунки правильно. Інженери ще на етапі планування знають, труби якого перетину і діаметра будуть використовуватися при прокладці тієї чи іншої системи.

Умовно діаметр круглої труби можна розділити на: малий (до 114 мм), середній (114-530 мм), великий (понад 530 мм). Цей показник впливає на пропускну здатність системи, обсяг рідини, що перекачується за одиницю часу. Від цього залежить якість і експлуатація майбутнього об'єкта.

Последнее изменение Четверг, 29 октября 2020 21:10

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Контакты

г. Каменское,

3-Майский переулок, 1 д.

+38 (056) 785-21-01

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

+38 (095) 872-83-72- отдел нержавеющего проката

office@kamtz.com.ua

Рассылка

Подпишитесь на рассылку, чтобы получать свежие новости и информацию.