Партнери

Постійні партнери компанії ТОВ «КамТЗ»:


ТОВ «Інвестмаш»

ТОВ «Інвестмаш» забезбечує комплексне постачання підприємств та організацій трубною продукцією широкого асортименту (безшовні, електрозварні, котельні, обсадні, крекінгові, прецизійні труби і т.д.) і постачання деталей трубопроводів (відводи, фланці, переходи, трійники, еліптичні заглушки і т.д.). ТОВ «Інвестмаш» є регіональним представником ЗАТ ТД «ТМК» в Україні. Корпорація «ТМК» є найбільшим виробником сталевих труб. (До групи «ТМК» входять наступні підприємства: Волзький трубний завод, Сіверський трубний завод, Синарський трубний завод, Таганрозький металургійний завод, ТМК-Казтрубпром, МТК-ИНОКС, ТМК-КПВ).

 

 


ТОВ ВО «Мінерали України»

 Компанія ТОВ ВО «Мінерали України»Компанія ТОВ ВО «Мінерали України» вже більше 18 років займається продажем труб підприємствам України та країн СНД. Ми пропонуємо за розумною ціною купити труби, деталі трубопроводу, поковки. Великий асортимент товару зі складу або під замовлення.

Наша компанія здійснює доставку металопрокату, деталей трубопроводу та деталей з труб в усі куточки України. Ми використовуємо автотранспорт наших компаній-партнерів, які спеціалізуються на перевезеннях важких вантажів по країні і за її межами. У вашому розпорядженні будуть досвідчені логісти, які прокладуть оптимальний маршрут доставки з урахуванням погодних умов і стану доріг, а також висококваліфіковані оператори кранів, водії та експедитори.

 


Контакти

м. Кам'янське,

3-й Травневий провулок, 1 д.

+38 (056) 371 13 50 - Відділ трубного прокату

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

+38 (095) 872-83-72- Відділ нержавіючого прокату

office@kamtz.com.ua

Розсилка

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати свіжі новини і інформацію.