Виробництво труб

Виробництво труб

Безшовні сталеві труби - це цілісні вироби, які не мають стиків, швів або з'єднань. В останні роки вони користуються найбільшою популярністю завдяки своїм якісним характеристикам. Такі елементи відрізняються високими показниками міцності, тому їх використовують в комунікаціях з високим рівнем тиску.

Матеріалом для таких деталей, як правило, є сталь. Це пов'язано з тим, що цей сплав дуже міцний, має високий коефіцієнт теплопровідності, низький показник лінійного розширення, стійкий до корозії.

Види технологій при виробництві металопрокату

Залежно від технології виробництва труб безшовна продукція ділиться на два типи:

  • гарячекатана
  • холоднокатаная

Також бувають цільнотянуті елементи, які відносяться до групи безшовного металопрокату. Такі труби відрізняються толстостенной основою.

Гаряче деформування - це досить витратний процес, проте він і найбільш поширений в індустрії. Має на увазі застосування високих температур під час відпливу продукції. Жар досягає 1180-1200 ° C. Розпечені елементи піддаються прокатці, яка і надає елементам всі необхідні технічні якості, форму. Такі вироби часто використовують в нафтопроводах і підводних трубопроводах.

Метод холодної прокатки - це не менш затребуваний шлях виготовлення труб зі сталі, які відрізняються високими характеристиками міцності і мають ідеально рівну поверхню. Головний секрет успішного виробництва за такою технологією криється в ретельній обробці заготовок і їх очищення за допомогою хімічних речовин, протруювання.
Холоднодеформовані труби можуть застосовуватися з метою виготовлення частин гідравлічних систем, газопроводу, медичного і холодильного устаткування.

Залишити коментар

Переконайтеся, що Ви ввели всю необхідну інформацію, в поля, позначені зірочкою (*). HTML код вносити не допустимо.

Контакти

м. Кам'янське,

3-й Травневий провулок, 1 д.

+38 (056) 371 13 50 - Відділ трубного прокату

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

+38 (095) 872-83-72- Відділ нержавіючого прокату

office@kamtz.com.ua

Розсилка

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати свіжі новини і інформацію.