Перспективні напрямки трубопрокату

Без створення трубопроводу не обходиться жодна інженерна мережа, жодна система комунікацій в житловому і нежилому приміщенні. Труби використовуються в будівництві повсюдно, а деякі застосовуються в машинобудуванні, промисловості, транспортуванні вантажів.

Сучасні підприємства - виробники труб пропонують різні види цього багатофункціонального матеріалу. Кожна марка має свої технічні характеристики, міцність, сферу застосування.

 

Сучасні види труб

Технологія протягування і прокату постійно вдосконалюється, автоматизується. Це дозволяє створювати циліндричні профілі різного функціоналу. Основні класи:

  1. Безшовні труби. Високоміцний матеріал, що виготовляється гарячим або холодним вальцюванням. Не має шва, завдяки чому витримує великий тиск зсередини і зовні.
  2. Електрозварні труби. Їх виробляють зі штрипсів за допомогою формування і електричного зварювання. Шви готової деталі перевіряють на міцність спеціальним електромагнітним датчиком.
  3. Прецизійні гідравлічні. Проходять через гарячу і холодну деформацію, мають підвищену механічну міцність. Завдяки своїм технічним і геометричним властивостям застосовуються у виробництві, будівництві.
  4. Труби котельні. Призначені для транспортування теплоносіїв в котельних установках і трубопроводах низького тиску. Труби КВД відрізняються товстою стінкою, можуть працювати з високими температурами, не мають шва.
  5. Обсадні труби. Профіль з великим зовнішнім діаметром, призначений для буріння технічних, промислових або побутових свердловин. Також використовується в якості фіксації і зміцнення стінок свердловини.

Всі перераховані різновиди прокату мають власний ГОСТ і сортамент. Залежно від технології виробництва і товщини виробів можуть відрізнятися кінцеві характеристики продукту.

Остання зміна Понеділок, 06 вересня 2021 10:33

Залишити коментар

Переконайтеся, що Ви ввели всю необхідну інформацію, в поля, позначені зірочкою (*). HTML код вносити не допустимо.

Контакти

м. Кам'янське,

3-й Травневий провулок, 1 д.

+38 (056) 371 13 50 - Відділ трубного прокату

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

+38 (095) 872-83-72- Відділ нержавіючого прокату

office@kamtz.com.ua

Розсилка

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати свіжі новини і інформацію.