Вуглецева сталь - марки і відмінності

При необхідності визначити склад, властивості і характеристики вуглецевих сталей потрібно вміти читати їх маркування. Зараз ми розберемося і наведемо приклади, і тоді з цим завданням впорається людина, яка далека від марок сталі та їх класифікації.

Що характерно для вуглецевої сталі і чому?

Зараз ми вам розповімо, що характерно для вуглецевої сталі і чому, а також про сплави заліза і вуглецю. Звичайно, присутні й інші домішки, але вуглецева сталь містить до 2% самого вуглецю, а в процентному вмісті інших добавок зовсім небагато. Такий матеріал знайшов широке застосування в багатьох виробничих цехах. З нього виготовляють інструменти, обладнання, деталі котлів, різні елементи. Цей недорогий сплав користується заслуженою популярністю в будівельній індустрії, особливо при виготовленні несучих конструкцій. Середньовуглецеві сплави систематично використовуються в машинобудуванні.

Великий попит обумовлений не тільки доступною вартістю матеріалу, але також його характеристиками. Він досить пластичний, легко піддається обробці і відмінно зварюється. Також вуглецеві сплави добре витримують динамічні навантаження. Але багато в чому характеристики металу залежать від його хімічного складу. Зі збільшенням процентного вмісту вуглецю змінюється і структура сплаву, а також його властивості. Зі збільшенням кількості С до 1% збільшується межа міцності і твердість, зате така зміна негативно позначається на пластичності і межі текучості.

Остання зміна Неділя, 22 березня 2020 22:00

Залишити коментар

Переконайтеся, що Ви ввели всю необхідну інформацію, в поля, позначені зірочкою (*). HTML код вносити не допустимо.

Контакти

м. Кам'янське,

3-й Травневий провулок, 1 д.

+38 (056) 371 13 50 - Відділ трубного прокату

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

+38 (095) 872-83-72- Відділ нержавіючого прокату

office@kamtz.com.ua

Розсилка

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати свіжі новини і інформацію.