Вибираємо кращий варіант труб з металу за способом монтування та використання в цілях опалення.

Вибираємо кращий варіант труб з металу за способом монтування та використання в цілях опалення.

 

 

 

 

Всі ми теплолюбні, як ми знаємо в нашому Українському кліматі холодні весна-осінь, зимовий період і зовсім дуже холодний. Всім будовам потрібен обігрів, без труб опалювальні системи не обходяться.

Метал і системи опалення.

Не так давно труби зі сталі використовувалися повсюдно будь це нержавіючі, оцинковані, вуглецеві. Про застосування мідних, пластикових трубах в минулі часи не чули, і не згадувалися навіть в книгах великих фантастів. У нинішній час ситуація змінилася кардинально, недорогий і технологічний пластик зайняв тверду позицію серед систем обігріву.

Все ж сталеві труби є більш доречними в застосуванні середовища з високим тиском, котельні де ще й великі температури, трубопроводи які вимагають високу міцність.

            Позитивні сторони труб зі сталі.

Що можна віднести до плюсів:

  • Стійкість до гідравлічних ударів
  • Вогнестійкість
  • Екологічність
  • Тривалий термін в експлуатації
  • Міцність
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання

Із загальних недоліків металевих труб:

  • Велика вага
  • Заростання внутрішньої поверхні солями кальцію і магнію

Терміни експлуатації.

Середній нормативний термін служби сталевих труб із закритою системою в будинку 25-30 років. Системи холодного водопостачання під стояки та підведення зі сталевих виробів прослужать 30 і більше років.

Особливості та види труб:

Труби під опалення підрозділяють по вихідного матеріалу: - мідь, чавун, чорна сталь (вуглецеві), оцинкована сталь, нержавіюча сталь.

Які труби краще підходять для опалення.

Для мінімальної кількості уваги на обслуговування і занепокоєння за роботу і функціональність системи опалення на довгі роки варто звернути увагу на труби з нержавіючої сталі або міді. Термін служби більше 50 років, в теорії можуть прослужити і до 100 років.

З урахуванням помірної складності робіт по монтажу, вони мають довговічність що окупиться з лишком. Труби зі звичайної стали практично не застосовуються в умовах домашнього користування будинках або квартирах. Що стосовно труб з оцинкованої сталі, то вони можуть бути довговічними за умови покриття цинком всіх сполучних елементів для труб, різьбові фітинги та місця нарізки різьблення. Примітка: оцинкування всіх заготовок систем опалення організувати практично неможливо.

Рекомендації до вибору:

При намір монтувати систему своїми руками, варто звернути увагу на мідь - адже з нею легше впоратися, при монтуванні використовуються фітинги для з'єднання. Купуючи в будівельних магазинах, гіпермаркетах вимагайте сертифікат.

Остання зміна П'ятниця, 26 лютого 2021 17:16

Залишити коментар

Переконайтеся, що Ви ввели всю необхідну інформацію, в поля, позначені зірочкою (*). HTML код вносити не допустимо.

Контакти

м. Кам'янське,

3-й Травневий провулок, 1 д.

+38 (056) 371 13 50 - Відділ трубного прокату

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

+38 (095) 872-83-72- Відділ нержавіючого прокату

office@kamtz.com.ua

Розсилка

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати свіжі новини і інформацію.