Область використання мідних труб

   У світі кольорового металопрокату, мідні труби є одним з найбільш ходових і затребуваних продуктів. Це обумовлено притаманними йому властивостями, - а саме, здатність протистояти безлічі негативних факторів. Характеристики властиві міді зробили її затребуваною і загальновідомою. Адже місця застосування міді знаходяться в самих різних областях людської діяльності.

   Так де ж застосовують труби з міді, які мають таку велику область використання.

 

  1. Промисловість -

   Одним з кращих підтверджень буде вибір промислових підприємств на користь мідних труб.

Використовують їх, в створенні якісних продуктів гальмівних систем, газових водонагрівачів та гідравлічних систем. Крім цього, труби з міді використовуються, в машинобудуванні, в холодильної та кліматичної, авіабудуванні.

   Звичайно ж, важливим залишається питання ціни таких труб і їх якості. Тому, іноді вигідніше використовувати дешеві і не довговічні матеріали на відміну від дорогих.

 

  1. Газопроводи -

   Монтажні роботи газопроводу з міді можливі без проведення зварювальних робіт, вдавшись до пайки або запрессовки. Ви отримаєте ту ж гарантію надійності і герметичність з'єднань.

 

  1. Системи опалення -

   У використання мідних труб є два позитивних якості. Перше, стійкість хімії металу до корозії, виходить, що вони володіють антикорозійними властивостями до хлору. Втричі, матеріал здатний витримувати періодичні стрибки тиску при температурі до 250 C.

 

  1. Системи водопроводу -

Як ми вже знайомі з деякими властивостями з мідних труб, то розуміємо, що системи водопроводу не обійшлися без цього матеріалу. Антикорозійне властивість робить виріб стійким до окислювальних процесів. Пасивність труб до хлору не залишається непоміченим, адже вода з вмістом хлору не завдає пошкоджень.

Витримують тиск від 22 до 230 атмосфер при температурі в 100 C. Холода не впливають негативно на таку систему, бо сама по собі мідь є стійким матеріалом і здатним не промерзають.

Остання зміна П'ятниця, 26 лютого 2021 18:37

Залишити коментар

Переконайтеся, що Ви ввели всю необхідну інформацію, в поля, позначені зірочкою (*). HTML код вносити не допустимо.

Контакти

м. Кам'янське,

3-й Травневий провулок, 1 д.

+38 (056) 371 13 50 - Відділ трубного прокату

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

+38 (095) 872-83-72- Відділ нержавіючого прокату

office@kamtz.com.ua

Розсилка

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати свіжі новини і інформацію.