Труби холоднодеформовані в Україні

Холоднодеформовані труби: застосування

Існують дуже багато областей промисловості, транспорту, науки і сільського господарства, яким потрібні труби більш високої якості, ніж безшовні труби отримані гарячої прокаткою або пресуванням, або зварені труби виготовляються на трубозварювальних агрегатах.

Безшовні холоднодеформовані труби - це кругла холоднокатаная труба, яка не має зварного шва, виготовлена ​​відповідно до ГОСТ 8734.

 Сфера застосування таких труб досить широка, вони використовуються при сильних фізичний і механічних впливах і мають підвищену міцність. У паливній апаратурі, авіації, космонавтиці, в двигунах внутрішнього згоряння, хімічній промисловості, нафтогазовій, будівництві, машинобудуванні та в трубопроводах високого тиску.

Відповідно до ГОСТу 8734-75 матеріалом з якого виготовляються такі труби може бути вуглецева сталь, високовуглецева, легованих і високолегованих марок сталі. Основна перевага холоднодеформованих труб - це підвищена, в порівнянні з гарячодеформованими, міцність і краща структура металу. А також більш висока якість поверхні, точність геометричних розмірів і можливість виробляти особливо тонкостінні і капілярні труби.

Технологічний процес виробництва

Процес отримання труб холодної прокатки складається з ряду операцій включають в себе: підготовку вихідної заготовки, обточування і розточування її на спеціальних верстатах, забивання кінців труб, травлення заготовки, волочіння або холодний прокат. Залежно від вимог, висунутих до труб, після кожної операції волочіння або холодної прокатки, труби можуть піддаватися термічній обробці, для зняття поверхневого наклепу. Весь цикл операцій може повторюватися кілька разів, в залежності від того яких розмірів повинна бути труба.

При виробництві холоднодеформованих труб немає класичної схеми виробництва. Але є ділення на два принципово важливих виду виробництва - холодна прокатка і волочіння. Виробництво холоднодеформованих труб це трудомісткий процес, який характеризується великою кількістю операцій, у багатьох випадках циклічністю і тривалістю обробки, особливо малорозмірних і тонкостінних труб. Технологія виготовлення буде визначатися вимогами до готових трубах.

Труби холоднодеформовані в Україні

Кам'янський трубний завод ТОВ «КамТЗ» є дочірнім підприємством компанії ТОВ «Інвестмаш» займається виробництвом труб в Україні. Пропонуємо широкий асортимент безшовних холоднодеформованих сталевих труб. Ми спеціалізуємося на виробництві труб з вуглецевих марок сталі 10, 20, 35, 45, діаметрів від 6 до 45 мм і стінки 1-4,5 мм. Реалізуємо продукцію зі складу та під замовлення, в будь-яких обсягах. Трубна продукція - це наш основний вид діяльності, ми гарантуємо якість, всі вироби відповідають ГОСТу. Ми здійснюємо доставку як оптовим так і роздрібним покупцям металопрокату, виробів і деталей з труб, металоконструкцій по всій Україні.

Остання зміна Вівторок, 05 жовтня 2021 13:26
Інші матеріали у цій категорії: Область використання мідних труб »

Залишити коментар

Переконайтеся, що Ви ввели всю необхідну інформацію, в поля, позначені зірочкою (*). HTML код вносити не допустимо.

Контакти

м. Кам'янське,

3-й Травневий провулок, 1 д.

+38 (056) 371 13 50 - Відділ трубного прокату

+38 (056) 785-49-13

+38 (097) 879-07-15

+38 (050) 551-59-74

+38 (095) 872-83-72- Відділ нержавіючого прокату

office@kamtz.com.ua

Розсилка

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати свіжі новини і інформацію.